NATIONAL SOCCER LEAGUE:
OUTDOOR Fixtures
2023 FIRST Division | * Home team listed
first
Week 1: 15 - 16 May |
Liths SC | 1 : 0 | Stare Byki FC |
Winged Bull FC | 3 : 0 | Real Eagles B |
CKS Warta Reserves | PPD | Steel City FC |
Week 2: 13-17 May |
|
AAC Winged Bull | 0 : 1 | CKS Warta Reserves |
Winged Bull FC | PPD | Tesla FC |
Week 3: 21-23 May |
Tesla FC | PPD | Real Eagles B |
Winged Bull FC | 2 : 2 | CKS Warta Reserves |
Liths FC | 3 : 4 | Steel City Reserves |
AAC Winged Bull | 4 : 2 | Stare Byki FC |
Steel City Reserves | 5 : 1 | Tesla FC |
Week 4: 4 June |
Tesla FC | 0 : 3* | Winged Bull FC |
Stare Byki FC | 3 : 1 | Real Eagles B |
DAS Magic | 2 : 6 | Steel City Reserves |
AAC Winged Bull | 4 : 0 | Liths SC |
Week 5: 7 - 11 June |
CKS Warta Reserves | 5 : 5 | Real Eagles B |
Tesla FC | 2 : 3 | DAS Magic |
Steel City Reserves | 2 : 1 | Liths SC |
Steel City Reserves | 2 : 2 | DAS Magic |
Winged Bull FC | 2 : 3 | Liths SC |
Week 6: 16 - 18 June |
Liths SC | 4 : 4 | Tesla FC |
- | - | - |
CKS Warta Reserves | 0 : 4 | Tesla FC |
CKS Warta Reserves | 5 : 3 | Stare Byki FC |
Week 7: 21 - 24 June |
Tesla FC | 4 : 2 | Real Eagles B |
CKS Warta Reserves | 6 : 0 | Liths SC |
Steel City Reserves | 3 : 0 | Stare Byki FC |
Week 8: 25 - 30 June |
Steel City Reserves | 3 : 0 | Stare Byki FC |
AAC Winged Bull | 8 : 0 | Real Eagles B |
Winged Bull FC | 2 : 1 | DAS Magic |
DAS Magic | PPD | Real Eagles B |
Real Eagles B | 1 : 1 | DAS Magic |
Week 9: 9 -15 July |
AAC Winged Bull | 2 : 3 | Tesla FC |
Stare Byki FC | 0 : 0 | Steel City Reserves |
Stare Byki FC | PPD | Winged Bull FC |
DAS Magic | PPD | Liths SC |
CKS Warta Reserves | PPD | Steel City Reserves |
Steel City Reserves | 4 : 1 | Real Eagles B |
Week 10: 23 July |
DAS Magic | 1 : 4 | Winged Bull FC |
Tesla FK | PPD | CKS Warta Reserves |
Real Eagles B | 2 : 3 | Stare Byki FC |
Week 10: 27 - 30 July |
Steel City Reserves | 0 : 2 | CKS Warta Reserves |
DAS Magic | 1 : 6 | AAC Winged Bull |
Stare Byki FC | 1 : 4 | CKS Warta Reserves |
Week 10: 23 July |
DAS Magic | 1 : 4 | Winged Bull FC |
Tesla FK | PPD | CKS Warta Reserves |
Real Eagles B | 2 : 3 | Stare Byki FC |
Week 10: 27 - 30 July |
Steel City Reserves | 0 : 2 | CKS Warta Reserves |
DAS Magic | 1 : 6 | AAC Winged Bull |
Stare Byki FC | 1 : 4 | CKS Warta Reserves |
Week 11: 2 August - 6 August |
CKS Warta Reserves | 6 : 0 | Liths SC |
DAS Magic | 4 : 1 | CKS Warta Reserves |
Steel City Reserves | 0 : 2 | Winged Bull FC |
FK Tesla | 1 : 6 | Stare Byki FC |
|
Week 12: 13 August - 17 August |
Winged Bull FC | 3 : 2 | FK Tesla |
Steel City Reserves | 3 : 1 | AAC Winged Bull |
Stare Byki FC | 1 : 2 | Liths SC |
CKS Warta Reserves | 0 : 4 | Steel City Reserves |
|
Week 13: 20 August |
Stare Byki FC | 3 : 7 | DAS Magic |
Real Eagles B | 0 : 3* | Steel City Reserves |
Liths SC | PPD | CKS Warta Reserves |
- | - | - |
Week 14: 26 August - 27 August |
CKS Warta Reserves | 2 : 7 | DAS Magic |
Liths SC | PPD | AAC Winged Bull |
Real Eagles B | 0 : 3 | FK Tesla |
- | - | - |
Week 15: 10 September |
Liths SC | PPD | DAS Magic |
FK Tesla | 3 : 5 | AAC Winged Bull |
Real Eagles B | 0 : 3* | Winged Bull FC |
- | - | - |
Week 16: 17 September |
Real Eagles B | 0 : 3* | Liths SC |
Stare Byki FC | PPD | AAC Winged Bull |
Week 17: 22 - 24 September |
Real Eagles B | 0 : 3* | CKS Warta Reserves |
Stare Byki FC | 0 : 5 | AAC Winged Bull |
CKS Warta Reserves | 0 : 2 | Winged Bull FC |
FK Tesla | 7 : 0 | Liths SC |
Week 18: 1 - 4 October |
Winged Bull FC | 8 : 0 | Steel City FC |
Liths SC | 4 : 1 | CKS Warta Reserves |
AAC Winged Bull | 3 : 0* | DAS Magic |
Stare Byki FC | 2 : 5 | FK Tesla |
Winged Bull FC | 3 : 0* | AAC Winged Bull |
Week 19: 8 - 12 October |
AAC Winged Bull | 3 : 0* | Steel City FC |
Liths SC | 2 : 3 | Winged Bull FC |
DAS Magic | 4 : 2 | Stare Byki FC |
FK Tesla | 2 : 2 | CKS Warta Reserves |
Winged Bull FC | 0 : 3* | AAC Winged Bull |
Week 20: 15 October |
CKS Warta Reserves | 4 : 8 | AAC Winged Bull |
DAS Magic | 1 : 1 | Liths SC |
FK Tesla | 3 : 0* | Steel City Reserves |
Real Eagles SC | 0 : 3* | AAC Winged Bull |
Week 21: 22 October |
Liths SC | 3 : 0* | AAC Winged Bull |
Winged Bull FC | 4 : 3 | Stare Byki FC |
"*" Forfeit wins